O Nas

Lubiatowo. Maleńka nadmorska wieś między Dębkami a Łebą. Niezwykle spokojna, z pięknymi szerokimi plażami o pudrowym piasku. Zlokalizowana w czarującym zapachami, przepełnionym wrzosami i grzybami sosnowym lesie. To tutaj zapragnęliśmy stworzyć miejsce, gdzie będziemy mogli przyjmować naszych Gości.

O Nas - Krzysiek i Magda

Magda. Odkąd tylko pamiętam, każde wakacje spędzałam w ośrodkach wczasowych, które prowadzili moi rodzice i babcia. Oprowadzanie gości, wycieczki na giełdę po towar, wesołe rozmowy z kucharkami i kelnerkami – oto, co przez większość czasu robiłam w wakacje jako dziecko. Terminy: stołówka, konserwator i magazyn pościeli czystej nie są mi obce.

Krzysiek. Student geografii bardziej w praktyce niż teorii, bowiem większość tego czasu poświęciłem podróżom. Spanie na Murze Chińskim, autostop po Azji, wspaniałe przygody za kilka dolarów dziennie. Na bazie zdobytych doświadczeń i niesamowitych przeżyć stworzyłem i prowadziłem przez wiele lat hostel, gdzie gościłem turystów z całego świata. Nie mogę żyć bez regularnej dawki adrenaliny – kitesurfing, nurkowanie, snowboard i narty to moje pasje.

O Nas - Krzysiek i Magda

Łącząc nasze siły oddajemy do Waszego użytku miejsce, w które wkładamy całe serce. Znajdziecie u nas przytulne i eleganckie wnętrza, przyjazną atmosferę oraz bujną przyrodę tuż za progiem. Czyli to, co uwielbiamy najbardziej i czym chcemy się z Wami dzielić.

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zapoznaj się z naszą Polityka Prywatności AKCEPTUJĘ