Nasze domki

Nasze domki to stylowe wnętrza w otoczeniu natury. Do Twojej dyspozycji jest salon z kominkiem, przy którym wieczór nabierze wyjątkowej aury, inspirujące albumy oraz głośnik Marshall. Każdy domek to również panoramiczne okno, które zaprasza naturę do środka, komfortowe sypialnie z wygodnymi materacami i miejscem do pracy. W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje domków.

Porównanie domków

Domki ClassicDomki Superior
52m275m2
widok na piękny ogródwidok na las i piękny ogród
rozkładana sofabardzo wygodna narożna sofa
dwie sypialniedwie komfortowe sypialnie
głośnik Marshallgłośnik Marshall, projektor i ekran
albumy i magazynyalbumy i magazyny
kominekkominek, ogrzewanie podłogowe
taras 17m2taras 30m2
klimatyzacja z funkcją grzaniaklimatyzacja z funkcją grzania

Dzieci

W Szumilesie dzieci są zawsze mile widziane. Dla najmłodszych jest możliwość skorzystania z łóżeczka z pościelą, wanienki, krzesełka do karmienia i bramki na schody.

Zwierzęta

Zwierzęta gościmy przez cały rok (z wyjątkiem wakacji) w wybranych domkach Classic. Za pobyt zwierząt mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Internet

Choć nie posiadamy WiFi, to na naszym terenie jest bardzo dobry zasięg sieci komórkowej (LTE).

Parking

Do każdego domku zapewniamy jedno miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie. Potrzebujesz dodatkowego miejsca? Napisz do nas lub zaznacz to w swojej rezerwacji.

Przechowywanie rowerów

Posiadamy zadaszone miejsce, gdzie możesz pozostawić rowery lub wózek.

Pralka

Podczas pobytu wszyscy Goście mogą korzystać bez opłat z ogólnodostępnej pralki.

Trochę zasad

  • Zameldowanie: od godz. 16:00. Wymeldowanie: do godz. 10:00. (Poza sezonem letnim: 15:00 – 11:00).
  • Warunkiem dopełnienia rezerwacji jest opłacenie zadatku w wysokości 30% wartości pobytu (nie mniej niż jedna noc). Pozostała kwota płatna jest na miejscu.
  • Istnieje możliwość bezkosztowej rezygnacji z rezerwacji – zadatek jest zwrotny – do 10 dni (niski sezon)/20 dni (średni sezon)/30 dni (wysoki sezon) przed datą rozpoczęcia pobytu.
  • Wszystkim naszym Gościom chcemy zagwarantować jak najlepszy standard wypoczynku, dlatego też podczas zameldowania pobieramy kaucję w wysokości 500 zł na wypadek nieszczęśliwych wypadków w domku. Kaucja jest zwracana podczas wymeldowania.
Tu jesteśmy Spacerowa Turystyczna Wydmowa Bałtycka Bałtycka Plażowa Borówkowa Wczasowa Ogrodowa Lubiatowo Wydmy lubiatowskie Latarnia Morska Stilo