Nasze domki

Nasze domki to stylowe wnętrza w otoczeniu natury. Do Twojej dyspozycji jest salon z kominkiem, przy którym wieczór nabierze wyjątkowej aury, inspirujące albumy oraz głośnik Marshall. Każdy domek to również panoramiczne okno, które zaprasza naturę do środka, komfortowe sypialnie z wygodnymi materacami i miejscem do pracy. W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje domków.

Porównanie domków

Domki ClassicDomki Superior
52m275m2
widok na piękny ogródwidok na las i piękny ogród
rozkładana sofabardzo wygodna narożna sofa
dwie sypialniedwie komfortowe sypialnie
głośnik Marshallgłośnik Marshall, projektor i ekran
albumy i magazynyalbumy i magazyny
kominekkominek, ogrzewanie podłogowe
taras 17m2taras 30m2
klimatyzacja z funkcją grzaniaklimatyzacja z funkcją grzania

Dzieci

W Szumilesie dzieci są zawsze mile widziane. Dla najmłodszych jest możliwość skorzystania z łóżeczka z pościelą, wanienki, krzesełka do karmienia i bramki na schody.

Zwierzęta

Zwierzęta gościmy przez cały rok (z wyjątkiem wakacji) w domkach Classic. Za pobyt zwierząt mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Ładowanie samochodów

U nas naładujesz swój samochód ładowarką AC o mocy 22kW.

Parking

Do każdego domku zapewniamy jedno miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie. Potrzebujesz dodatkowego miejsca? Napisz do nas lub zaznacz to w swojej rezerwacji.

Przechowywanie rowerów

Posiadamy zadaszone miejsce, gdzie możesz pozostawić rowery lub wózek.

Pralka

Podczas pobytu wszyscy Goście mogą korzystać bez opłat z ogólnodostępnej pralki.

Trochę zasad

  • Zameldowanie: od godz. 16:00. Wymeldowanie: do godz. 10:00. (Poza sezonem letnim: 15:00 – 11:00).
  • Warunkiem dopełnienia rezerwacji jest opłacenie zadatku w wysokości 30% wartości pobytu (nie mniej niż jedna noc). Pozostała kwota płatna jest na miejscu.
  • Istnieje możliwość bezkosztowej rezygnacji z rezerwacji – zadatek jest zwrotny – do 10 dni (niski sezon)/20 dni (średni sezon)/30 dni (wysoki sezon) przed datą rozpoczęcia pobytu.
  • Wszystkim naszym Gościom chcemy zagwarantować jak najlepszy standard wypoczynku, dlatego też podczas zameldowania pobieramy kaucję w wysokości 500 zł na wypadek nieszczęśliwych wypadków w domku. Kaucja jest zwracana podczas wymeldowania.
Tu jesteśmy Spacerowa Turystyczna Wydmowa Bałtycka Bałtycka Plażowa Borówkowa Wczasowa Ogrodowa Lubiatowo Wydmy lubiatowskie Latarnia Morska Stilo