Domki Superior

Całoroczny domek o powierzchni 75m2. Więcej przestrzeni, wyższy standard i komfort wypoczynku, dobry design i najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Panoramiczne okno kuchenne na las i polanę oraz podchodzące pod okna sarny. Na parterze część dzienna z aneksem kuchennym, kominkiem, głośnikiem Marshall, biblioteczką, projektorem z dostępem do Netflix i łazienką. Na piętrze dwie przestronne sypialnie – jedna z podwójnym łóżkiem i miejscem do pracy, druga z łóżkiem podwójnym (z możliwością rozłączenia do dwóch łóżek pojedynczych) i dodatkowe łóżko pojedyncze. Domek przewidziano dla pięciu osób.

Domek Superior to przede wszystkim skrupulatnie zaprojektowane wnętrze i dobrane świetnej jakości detale. Swoje miejsce znalazła tutaj między innymi ikona polskiego designu – fotel Stefan, luksusowy mebel eksportowy w latach 60.

W domkach Superior natura wręcz sama wchodzi do wnętrza. Nie tylko poprzez panoramiczne okno w kuchni, ale przede wszystkim przez duże rozsuwane okno tarasowe. Po jego otwarciu salon nagle uzyskuje dodatkowe 30 metrów kwadratowych.

75m2
5 osób
widok na las i ogród
dobry design
projektor i ekran
głośnik i albumy
miejsce do pracy
kuchnia
kominek
klimatyzacja
dwie duże sypialnie
taras 30m2