Gorąca sauna i jacuzzi pod gwiazdami

Domki Szumilas to nie tylko komfortowe domy wypoczynkowe, ale także miejsce, gdzie skorzystasz z oferty spa. Zapraszamy Cię do naszej sauny z pomieszczeniem relaksu, a także na seans w gorącej balii z hydromasażem, które zapewnią całkowite odprężenie z widokiem na otaczającą przyrodę.

Zrelaksuj się w saunie

Po długim dniu spacerów, nic nie jest lepszego niż odprężenie się w gorącej saunie. Sauna oferuje wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia – pomaga oczyścić organizm z toksyn, poprawia krążenie krwi, łagodzi napięcie mięśni i stres, a także poprawia nastrój i jakość snu. Między saunowaniem odpoczniesz na leżakach, przy kojącej muzyce w pomieszczeniu relaksu z dużym panoramicznym oknem.

Zanurz się w jacuzzi pod gwiazdami

Jeśli chcesz doświadczyć niezapomnianego relaksu, zapraszamy do naszego jacuzzi zewnętrznego. Nasze jacuzzi jest ogrzewane i wyposażone w dysze masujące, które zapewnią Ci przyjemne uczucie na całym ciele, zaś wieczorami możesz podziwiać niesamowity widok na nocne niebo. To idealne miejsce na spędzenie czasu z ukochaną osobą lub na odpoczynek po dniu pełnym wrażeń.

Korzystanie z sauny i jacuzzi wiąże się u nas z dodatkową opłatą. Przed dojazdem wraz z pakietem informacji otrzymujecie od nas link do kalendarza, gdzie macie możliwość zarezerwowania sauny i/lub jacuzzi na wyłączność, tj. macie pewność, że inni Goście nie zarezerwują tego samego terminu co Wy.

Cennik:

  • Sauna: 50 zł/1 godzina
  • Jacuzzi: 150 zł/2 godziny