Domki nad morzem Szumilas

Całoroczne domy wypoczynkowe w wyjątkowo spokojnej lokalizacji nad morzem w Lubiatowie.
Tylko 15 minut spacerem przez las od jednej z najpiękniejszych plaż Bałtyku. Stylowe wnętrza w otoczeniu natury. A do tego sauna z pomieszczeniem odpoczynku i jacuzzi pod gwiazdami.
Rozpal w kominku, włącz ulubioną muzykę, weź do ręki inspirujący album i odpocznij w trybie slow.

Nasze domki

Lubimy naturę

Domki Szumilas zlokalizowane są w Lubiatowie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu sosnowego. Stąd zaledwie chwila (15 minut spacerem przez las), aby znaleźć się na brzegu Morza Bałtyckiego i na najpiękniejszych plażach w Polsce.

Domki Szumilas to stylowe wnętrza i funkcjonalny design w otoczeniu natury, gdzie każdy detal ma znaczenie. Drewniana dopracowana architektura spójna z otoczeniem. Skrupulatnie zaprojektowane wnętrza, gdzie użyliśmy wysokiej jakości naturalnych materiałów wykończeniowych. Oraz bardzo duży ogród – kwintesencja okolicznej przyrody, z wysokimi nadmorskimi trawami, iglastymi drzewami i naturalnymi łąkami.

W Domkach Szumilas słychać nie tylko szum lasu, ale także szum morza i szum pobliskiego strumyka. Wieczorami domy toną w obłędnym, czerwono-różowym zachodzie słońca, a niedługo potem nad łąkami unosi się ciepła wieczorna mgła.

Poznaj naszą okolicę

Napisali o nas

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy niejednokrotnie wyróżnieni w przewodnikach podróżniczych i artykułach o architekturze. Napisali o nas między innymi: LABEL, Slowhop, Elle Decor, DesignAlive, designboom.

Lista publikacji

Jesteśmy eko

Lubimy być spójni z naturą. Poszanowanie dla okolicznej przyrody przy tworzeniu Szumilasu było dla nas priorytetem. Przemyślana architektura naszych domów, dobór naturalnych materiałów we wnętrzach, stworzenie ogrodu z gatunkami roślin, które występują w okolicy, oraz podjęcie szeregu innych działań proekologicznych powoduje, że pobyt w Szumilesie staje się świadomy i niezwykle kojący.

Ekologia w Szumilesie
Tu jesteśmy Spacerowa Turystyczna Wydmowa Bałtycka Bałtycka Plażowa Borówkowa Wczasowa Ogrodowa Lubiatowo Wydmy lubiatowskie Latarnia Morska Stilo